hemayat
04 بهمن 1401 - 16:24

آزادسازی 13 هزار مترمربع از بستر رودخانه سرخه حصار در شهرری

مدیر امور منابع آب شهر ری گفت: پس از انجام کارشناسی‌های لازم با اخذ دستور مساحتی به میزان ۱۳ هزار مترمربع از بستر و حریم رودخانه سرخه حصار واقع در روستای نظر آباد رفع تصرف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ری، سید حمید رضا حسینی مدیر امور منابع آب شهر ری با اعلام خبر رفع تصرف ۱۳ هزار مترمربع از بستر و حریم رودخانه سرخه حصار واقع در روستای نظرآباد از توابع شهرری اظهار کرد: با تلاش کارشناسان فنی و حقوقی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب‌های سطحی امور منابع آب شهر ری و پس از انجام کارشناسی‌های لازم با اخذ دستور مساحتی به میزان ۱۳ هزار مترمربع از بستر و حریم رودخانه سرخه حصار واقع در روستای نظر آباد رفع تصرف شد.

وی افزود: این عملیات شامل تخریب کارگاه‌های تولید و انبار بوده است که با همکاری ادارات بخشداری کهریزک از دست متصرفین و افراد سود جوخارج شد.

مدیر امور منابع آب شهر ری هشدار داد:  افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می‌دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب شهرری اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: این امور در جایگاه  حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 995505